Сәуір, 15

«МІҚБ» мамандығының студенттері Қазақстанның жоғары оқу орындары студенттерінің арасында өткен VIII Республикалық пәндер олимпиадасында 3–ші орын алды

«Логистика және МІҚБ» кафедрасы 2016 ж. 14-15 сәуірінде Алматы Технологиялық Университетінде өткен «5В091200-Мейрамхана ісі және мейрамхана бизнесі» мамандығы бойынша Қазақстан Республикасы жоғары оқу орындары студенттерінің арасындағы өткен VIII Республикалық Пәндер Олимпиадасына қатысып, жүлделі  3–ші орын алған  «Мейрамхана ісі және мейманхана бизнесі» мамандығының 3-курс студенттері – Ермек Құралай, Тілепова Торғын, Мақымғалиева Гүлнұрды құттықтайды.

Топ жетекшісі:  Манап Алмагүл Серікқалиқызы - э.ғ.к., «Логистика және МІҚБ» кафедрасының доценті.

Студенттерімізді құттықтаймыз және алдағы уақытта шығармашылық табыс тілейміз!

Бөліс: